Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

1.SFL: Dobovec vodi v zmagah

0 Comments 📁 Uncategorized 🕔03.april 2018

Prva polfinalna tekma med Dobovcem Pivovarno Kozel in Sevnico se je končala z izidom 6 : 1.

»To je samo prva bitka, vojna še zdaleč ni končana,« je po tekmi dejal trener gostov Mitja Jontez. Priznal je, da so domačini zasluženo slavili: »Do 18. minute smo igrali perfektno, tako kot smo se dogovorili. Ampak na žalost naša neizkušenost in dejstvo, da so se igralci začeli obremenjevati s stvarmi, ki se jih sploh ne tičejo, sta privedla do padca igre in takšni igralci, kot so v Dobovcu, to izkoristijo.

Domačinom sprva res ni kazalo dobro. V četrti minuti  je Jan Nečemer PLAVE popeljal v vodstvo, ki je trajalo1- vse do 18. minute, ko je dvorano na noge dvignil kapetan Rok Mordej. Semafor je izenačen izid kazal le slabo minuto. Kristjan Čujec je v 19. minuti dvakrat povišal rezultat; med njegovim prvim in drugim zadetkom je minilo zgolj 24 sekund. Igralci so na odmor odšli ob rezultatu 3 : 1.

V drugem polčasu je preteklo le 17 sekund, ko je mrežo Posavcev ponovno zatresel Kristjan Čujec. Do konca srečanja sta za črno-bele zadela še Ivica Majić in Matjaž Vojsk, ki je žogo poslal v prazen gol gostov.

Druga polfinalna tekma bo ponovno v slatinski športni dvorani v petek, 6. aprila.

Foto&tekst: Zlatka Polajžer&Fc Dobovec