Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

brez točk iz Posočja

0 Comments 📁 1. SFL 🕔02.november 2014

Prva tekma 1. SFL 5. kroga je pripadla Puntarju, ki je doma z 2:1 ugnal Sevničane. Domačini so pod vodstvom Mateja Kavčiča uspeli to, kar niso lani v malem finalu. Tudi to pot so boljše pričeli Sevničani, ki so povedli v 18. minuti. Zadel je Uroš Martič.

V drugem polčasu so na svoj račun prišli uporniki – na 1:1 so prišli po avtogolu Govekarja, za končno zmago 2:1 pa je zadel povratnik v rumeni dres Nino Zalašček.

Mitja Jontez, trener KMN Sevnica:
»Čestitam Puntarji za zmago. Mi smo zaradi posebnih okoliščin, na katere nimamo vpliva, ostali brez dveh igralcev. Pa da ne bo pomote, gre za klubske zadeve – Luka Koprivnjak je moral v službo, Gregor Pešec pa je manjkal brez opravičila. Naša naloga je, da najprej trdo treniramo.«

Rezultati 1. SFL, 5. krog, 31.10.2014:

KMN Puntar – KMN Sevnica 2:1 (0:1)
0:1 Martič (18.), 1:1 Govekar (25./ag), 2:1 Zalašček (31.)

RE/MAX Maribor – FC Litija 2:3 (2:3)
0:1 Ručna (4.), 0:2 Vrhovec (5.), 1:2 Fideršek (13.), 1:3 Radonjić M. (14.), 2:3 Filekovič (20.)

KMN Oplast Kobarid – ŠD Extrem 3:3 (2:2)
1:0 Gašperut (3.), 1:1 Gregorič (4.), 2:1 Sovdat (9.), 2:2 Širok (12./ag), 2:3 Levstik (33.), 3:3 Vulikič (40.)

KMN Bronx – KMN Velike Lašče 5:2 (2:1)
1:0 Felda (2.), 2:0 Felda (9.), 2:1 Andolšek (19.), 3:1 Zajc (24.), 4:1 Zajc (32.), 4:2 Sadar (39.), Zajc (40.)

Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Benedikt 7:1 (2:0)
1:0 Marot (15.), 2:0 Mordej (18.), 3:0 Simeunovič (24), 4:0 Kroflič (29.), 5:0 Mordej (30.), 5:1 Senekovič (33.); 6:1 Kroflič (36.), 7:1 Lojen (38.)