Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

Dobovec pretrd oreh

0 Comments 📁 Pokal 🕔20.november 2017

Klub malega nogometa Sevnica je v osmini pokala TERME OLIMIA končal svoje nastope. Ekipa z Dobovca premore toliko kvalitete, da je strla žilave Posavce.

Sevniška trnjava je do 17 minute zaustavila napade gostov, poleg tega so si PLAVI priigrali nekaj zrelih priložnosti za zadetek, vendar so gostje z nekaj sreče povedli. Sledila manjša nezbranost in gostje so z 10tih metrov povišali na 0:2.

Slaba otvoritev drugega polčasa domačih je odločilo srečanje. Na koncu je bil rezultat 0:5, kar je na videno v dvorani, previsok rezultat, saj so si domačini zaslužili par zadetkov. Ne glede na vse si domači zaslužijo vse pohvale, saj so prikazali agresivno, borbeno in srečno predstavo v kateri so uživali tudi vsi, ki so prišli navijat v sevniško dvorano.