Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

drugi zaporedni poraz

0 Comments 📁 1. SFL 🕔01.marec 2014

V zadnjem kolu 1. slovenske futsal lige so Sevničani doživeli tretji poraz v sezoni. RE/MAX Brezje Maribor si je z zmago zagotovil obstanek med elito.

RE/MAX BREZJE MARIBOR : KMN SEVNICA 10:4 (5:3)

Trener Jontez je želel, da bi redni del tekmovanja končali z zmago, vendar se ni izšlo. Mariborčani so imeli svoj dan in za razliko od ostalih tekem so ravno proti Sevnici popravili realizacijo. Že v prvem polčasu je moral Zakšek pobrati 5 žog iz svoje mreže. Za goste pa je po dvakrat zadel Martić, enega pa Koprivnjak.

Tudi v drugem polčasu so si Posavci ustvarili veliko priložnosti, zadevali pa so igralci Brezja. V 30. minuti so Sevničani poskušali s 5. igralcem v polju, kar se jim ni obrestovalo. Škorić je znižal na 8:4, to pa je bil ednini sevniški igralec, ki je zadel v drugem polčasu.

Vse oči so sedaj uprte v Pokal Terme Olimia, ki ja na sporedu 8. iin 9. marca v Podčetrtku.

Na tekmi so bili:
Mihael Grigić, Matej Zakšek, Uroš Martić, Domen Krnc, Irnes Škorić, Jan Nečemer, Nenad Kurtić, Denis Govekar, Ševzet Mehić, Luka Koprivnjak, Matej Kranjčevič.

Preostali rezultati 1. SFL, 14. krog, 28.2.:
KMN Oplast Kobarid – KMN Puntar 1:2 (1:1)
1:0 Hrast (14.), 1:1 Hozjan (16.), 1:2 Rutar A. (32.)

Dobovec Trgovine Jager – KMN Bronx Škofije 10:6 (7:6)
1:0 Marot (2.), 1:1 Kapun (3.), 1:2 Tatić (4.), 1:3 Kapun (5.), 2:3 Lojen (7.), 3:3 Lojen (8.), 3:4 Kapun (10.), 4:4 Vojsk (11.), 5:4 Vojsk (11.), 5:5 Kapun (14.), 6:5 Marot (17.), 6:6 Mesarec (20.), 7:6 Vojsk (20.), 8:6 Lojen (21.), 9:6 Vojsk (40.), 10:6 Lojen (40.)

KMN Velike Lašče – FC Litija 4:4 (1:2)
0:1 Pertič (3.), 0:2 Simeunovič (6.), 1:2 Drobnič (11.), 1:3 Pertič (25.), 2:3 Vidic (35.), 3:3 Kličić (35.), 3:4 Vrhovec (37.), 4:4 Kojadinović (37.)