Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

Fenomenalna ”pepi ” in ”majki” odpihnila upornike

0 Comments 📁 1. SFL, 1. SFL posnetki 🕔11.februar 2017

V 15. krogu 1. Slovenske futsal lige so Posavci zabeležili prepričljivo zmago 5:1 in še drugič v tej sezoni bili boljši od Puntarja.

PLAVI so odločno začeli tekmo. Mihael Grigić – ”majki” je domače popeljal v vodstvo v 7. minuti in nato še v 13. minuti iz prostega strela v malo mrežico.

Gostje so bili nevarni, vendar pa je Sevniška obramba delovala kot dobro ”namazan” stroj, v vratih pa izjemni Dejan Pšeničnik – ”pepi”, ki je v prvem polčasu pobral vse žoge, ki so bile nevarne za gol. Izid polčasa je postavil Jan Nečemer, ki je izkoristil nezbranost upornikov po dobri podaji Marka Račiča.

Puntar je v drugem polčasu prevzel iniciativo. ”Pepi” pa je nadaljeval s fenomenalnimi  obrambami. Ko je Gregor Klinc s pravo granato v levi zgornji kot iz 13 metrov dosegel svoj prvenec v dresu Sevnice, je bilo dvoma o zmagovalcu konec. V 34. minuti so gostje le prišli do častnega zadetka. Nato poskusili še z vratarjem v polju, kar je z golom čez celo igrišče kaznoval Nečemer.

Goli in Izjave:

Zahvala vsem navijačem ter sponzorjema tekme caffe centrals in Mirttours.

Sevnica trenutno drži 5. mesto na lestvici 1.SFL. Naslednje kolo pa se igra v Litiji za primat ob Savi.