KMN Sevnica

Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Category "U18"

Uspešno v pokalu, pričela tekmovanja mladih (0)

Ta vikend so bila na sporedu srečanja 1/8 slovenskega pokala zadnja leta imenovan pokal Terme Olimia. Sevnica je srečanje dobila z rezultatom 4:0 in se tako uvrstila v četrtino finala. Četa Mitje Jonteza, tokrat v celotni

Read More

selekcija U19 končala tekmovanja v sezoni 2014/2015 (0)

Danes je bil na sporedu 14. krog državnega prvenstva U19 v skupini center. Zadnjo tekmo skupinskega dela so varovanci Tomaža Blatnika odigrali v Litiji in prišli do neodločenega rezultata. FC LITIJA U19 : KMN POTOČJE PROJEKTIRANJE

Read More

U18: hrabra predstava sevniških kadetov (0)

V soboto se je nadaljevalo tekmovanje v državnem prvenstvu U18. V skupini A so se v 9. kolu pomerila domači Dobovec in gostje iz Sevnice, kjer so sevniški kadeti po srčni borbenosti klonila v zadnjih

Read More

Napovednik: v Sevnico prihaja aktualni državni prvak (0)

KMN Sevnica: v Sevnico prihaja aktualni državni prvak 1.SFL Po treh letih se bo na sevniškem parketu odvijal težko pričakovani lokalni derbi med Sevnico in Litijo. Rivalstvo sega dva desetletja nazaj, kjer sta obe ekipi krojili malonogometni

Read More

U18: kadeti izgubili v Podčetrtku (0)

V 8. kolu Državnega prvenstva U18 skupina A so Sevničani presenetljivo klonili proti novincu KMN Imeno in s tem zapravili vse možnosti za uvrstitev na zaključni turnir. KMN IMENO : KMN SEVNICA 3:0 (1:0) Sevniški kadeti se

Read More

U21: mladinci prehiteli sireno do nove zmage (0)

V 6. krogu državnega prvenstva U21 med Sevnico in Dobovcem smo videli kar 11. zadetkov. Tekmo je v zadnjih trenutkih odločil Škorić s svojih hat-trickom. KMN SEVNICA : KMN DOBOVEC 6:5 (3.2) Tekma se ni začela po

Read More

U18: ”ducat” zadetkov na derbiju skupine A (0)

V 7.kolu Državnega prvenstva domači malonogometaši nisi uspeli presenetiti favorizirane goste, ki so že v prvem polčasu rešili vprašanje o zmagovalcu. KMN SEVNICA : KEBELJ MIBUS PREVOZI 4:8 (0:4) Sevničani so v uvodnih minutah s presingom presenetili

Read More

v sevniško dvorano prihajajo fantje iz Oplotnice in Rogatca (0)

KADETI V soboto se bo nadaljevalo Državno prvenstvo v futsalu U18 skupina A. Na derbiju 7. kola se bosta udarila vodilno moštvo Kebelj Mibus Prevozi in domača Sevnica, ki zaseda drugo mesto. Prva tekma, ki je bila

Read More

U18: kadeti z zmago na drugo mesto (0)

Kadeti so v Državnem prvenstvu U18 skupina A z zmago prišli na mesta, ki vodijo v končnico. KMN OLIMP CELJE : KMN SEVNICA 1:2 (0:1) Odlične obrambe Davida Pečnika in dobra individualna predstava Klemna Ržena sta omogočila

Read More

NAPOVEDNIK: Na meniju Dobovec in Olimp Celje (0)

Članska ekipa je s težko prigarano  zmago v prejšnjem kolu obdržala stik z vodilnima ekipama in si tudi matematično zagotovila obstanek v 1. Slovenski futsal ligi. Čeprav proti Velikolaščanom niso blesteli, so znali igrati na