KMN Sevnica

Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Category "Uncategorized"

Zaslužene kolajne U13 (0)

14. aprila 2018 se je zaključilo državno tekmovanje v futsalu do 13 let. Zmagovalec je Meteorplast Ljutomer, ki je v skupnem finalnem seštevku bil boljši od FC Ptuj, PLAVIM pa so okoli vratu zasijale bronaste

Read More

PLAVI prekratki za finale (0)

Sevnica je morala tudi v tretji tekmi čestitati Dobovcu za zmago. Sevniška dvorana je bila lepo napolnjena v tretji polfinalni tekmi. Blestela sta vratarja, ki sta glavna krivca, da je so gledalci na tekmi videli le

Read More

U13: v borbi za 3. mesto (0)

Na povratnem srečanju do 13 let, se PLAVIM ni posrečilo uvrstiti v veliko finale. Do polčasa je bil rezultat 1:1. Potem pa so v drugem polčasu Ptujčani 3x zadeli. Sevničani so jih poskušali uloviti. Borili

Read More

1.SFL: Dobovec vodi v zmagah (0)

Prva polfinalna tekma med Dobovcem Pivovarno Kozel in Sevnico se je končala z izidom 6 : 1. »To je samo prva bitka, vojna še zdaleč ni končana,« je po tekmi dejal trener gostov Mitja Jontez. Priznal

Read More

druženje Nogobikcev Posavja (0)

V soboto 24.3.2018 se je v športni dvorani Leskovec odvijalo srečanje Nogobikcev 1., 2. in 3. razreda osnovnih šol v Posavju. Organizator je pripravil tri sklope tekmovanj in sicer: ob 9:00 ne tekmovalni del za

Read More

U13: iz -2 na +2 (0)

Fantje do 13 let, ki zastopajo barve KMN Sevnica, so tudi tokrat prikazali vrhunsko predstavo. PLAVI so po začetnem krču počasi stopnjevali pritisk proti vrstnikom s Ptuj. Znašli so se v zaostanku 0:2. Pomembnost tekmi

Read More

Sevnica v POLFINALU 1.SFL (0)

Na drugi četrtfinalni tekmi končnice za prvaka so sevniški kratkohlačniki še v drugi premagali favorizirano ekipo Bronxa in se tako senzacionalno uvrstili med 4 najboljše ekipe v Sloveniji. Uvodne minute so nakazale, da gre za velik

Read More

ČETRTFINALE: Članom in U13 zmaga nad Bronxi (0)

Sevnica je odlično začela končnico 1. Slovenske futsal lige, saj je na Škofijah presenetila favorizirano ekipo KMN Bronx in povedla v seriji 1:0. Nekaj besed o tekmi si lahko preberete na njihovi spletni strani z naslovom: NERODEN

Read More

U13 do zmage nad Bronxi (0)

10.3.2018 so se pričeli zaključni boji državnem prvenstvu do 13 let. Po zadetku gostov so PLAVI zaigrali odločneje in prešli v vodstvo. Gledali smo zanimivo srečanje, veliko priložnosti na obeh straneh, veliko tempa v igri

Read More

Končnica 1. SFL četrtfinale (0)

S tekmami 18. kroga se je sklenil redni del 1. SFL, po katerih smo dobili osem četrtfinalistov. Zadnje dejanje PLAVIH se je zaključilo z visoko zmago v Benediktu, kjer je za voljo kartonov manjkal kapetan Krnc,