Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

KONČNICA DP: prva tekma pripadla Oplastu

0 Comments 📁 1. SFL 🕔29.marec 2014

V petek 28. marca 2014 v 1. slovenski futsal ligi je KMN Oplast Kobarid dobil prvo polfinalno tekmo po streljanju 6-metrovk.

KMN Oplast Kobarid – KMN Sevnica 5:3 (2:2, 1:2) (1:0 v zmagah)

Pešec je že v 3. minuti Sevnico popeljal v vodstvo. Igralci Kobarida so nato izenačili preko Soldata, do polčasa pa je v polno zadel še Koprivnjak.

Oplast je v drugem polčasu silovito pritisnil proti sevniškim vratom. Po neuspelem poskusu Gašperuta, je Ručni v 24. minuti uspelo rezultat poravnati na 2:2. Kranjčevič je v isti minuti stresel vratnico. Do konca tekme je Govekarju uspelo odbiti vse napade domačih igralcev in sledili so streli iz 6-metrovk. Za Sevnico je zadel Pešec, zgrešili so Martić, Škorić in Koprivnjak.

Naslednja tekma je že v torek 1. aprila ponovno v športni dvorani Kobarid.

Sedaj so vse oči usmerjene v jutrišnji polfinale v selekciji U21.