Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

o polfinalistu bo odločala tretja tekma

0 Comments 📁 1. SFL 🕔22.marec 2014

Dobovec Trgovine je na drugi četrtfinalni tekmi 1. SFL doma po kazenskih strelih z 11:10 ugnal Sevnico in izsilil tretjo tekmo, ki bo dala potnika v finale ter tekmeca Oplastu. Kot sporoča tekmovalni sektor, bo 3. tekma na sporedu v torek, 25.3, ob 20. uri.

Domačini so vodili že 6:3, a so gostje prek Mateja Kranjčeviča in Irnesa Škorića poravnali na 6:6, pri streljanju kazenskih strelov pa so bili zbranejši.

Mesto v polfinalu pa si je že priboril Puntar iz Tolmina, ki je po izenačenem prvem polčasu (1:1) prišel do zmage na Škofijah ter napredovanja. V polfinalu bodo varovanci Mateja Kavčiča igrali proti Litiji.

S tremi goli na gostovanju na Škofijah se je izkazal Siniša Brkič.

1. SFL, četrtfinale, 2. tekma, 21.3.
KMN Bronx Škofije – KMN Puntar 1:4 (1:1) (0:2 v zmagah)
0:1 Brkič (6.), 1:1 Kolar (18.), 1:2 Brkič (29.), 1:3 Čuk (38./ag), 1:4 Brkič (40./6m)

Dobovec Trgovine Jager – KMN Sevnica 11:10* (6:6, 3:3) (1:1 v zmagah)
0:1 Krnc (2.), 1:1 Marot (5.), 2:1 Lojen (5.), 2:2 Nečemer (11.), 2:3 Grigič (15.), 3:3 Marot (18.), 4:3 Repinc (23.), 5:3 Kugler (33.)., 6:3 Vojsk (36.), 6:4 Kranjčevič (39.), 6:5 Kranjčevič (39.), 6:6 Škorič (40.)