Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

Prva tekma v korist Litije

0 Comments 📁 1. SFL 🕔22.marec 2016

Na prvi četrtfinalni tekmi 1. Slovenske futsal lige je Sevnica visoko z 7:0 izgubila v Litiji.

Projektanti so začeli v postavi Račič, Krnc, Drobne, Škorić in Govekar med vratnicami in vse do devete minute imeli pobudo na terenu. Po zadetku iz prostega strela Ručne je Litija povedla. Sevničani so nato poskušali s streli od daleč, ponovno pa so do zadetka prišli Litjani, do konca prvega polčasa pa še tretjič žoga za hrbtom Govekarja.

564461_992457800802619_7490158046739844391_n

Nadejali smo se boljšemu nadaljevanju, kar je nakazal Škorić s strelov v okvir vrat na začetku drugega polčasa. V 28. minuti pa so Litjani ponovno zadeli in sevniški trener se je odločil z igro z vratarjem.

600727_992457994135933_4085959819742011490_n

Ta poteza za Posavce ni bila uspešna, saj so nekajkrat zatresli okvir vrat, na drugi strani pa prejeli še tri zadetke.

Popravni izpit bo že ta petek 25.3.2016 v ŠD Sevnica. Z zmago na domačem parketu lahko Sevnica izsili še tretjo tekmo, saj v polfinale napreduje ekipa, ki najprej zbere dve zmagi.