Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

prva zmaga v novi sezoni

0 Comments 📁 1. SFL 🕔26.september 2014

Sevničani se po 2. krogu v 1. Slovenski futsal ligi iz velikih Lašč vračajo s pomembno zmago.

KMN VELIKE LAŠČE : KMN SEVNICA 3:5 (1:3)

Varovanci trenerja Mitje Jonteza so sploh prvič slavili v Velikih Laščah. Jan Nečemer je odlično opru tekmo, saj je bil v 2. in 3. minuti na pravem mestu in zatresel domačo mrežo. Svoje je dodal še Mihael Grigić in v 8. minuti je bilo že 0:3. Veliko Laščani so v 17. minuti z zadetkom postavili rezultat prvega polčasa.

Domačini so v drugem polčasu bolje začeli, vendar je povratnik v sevniške vrste Ševzet Mehić z dvema zadetkoma odločil zmagovalca.

Mitja Jontez, trener KMN Sevnica:
»Vesel sem, ker so fante dobro reagirali. Igrali smo dobro, izvrstno smo začeli. Imeli smo malce krize, a smo jo tudi s pomočjo sreče rešili. Lašče imajo dobro ekipo.«

V tretjem krogu v Sevnico prihajajo večni rivali FC Litija.

Preostali rezultati 1. SFL, 2. krog, 26.9.

FC Litija – ŠD Extrem 3:2 (2:0)
1:0 Totoškovič (2.), 2:0 Bubnjič (4.), 2:1 Kordiš (22.), 3:1 Totoškovič (23.), 3:2 Begič (24.)

Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Bronx 8:0 (5:0)
1:0 Mordej (6.), 2:0 Mordej (7.), 3:0 Mordej (10.), 4:0 Viler (13./ag), 5:0 Mordej (19.), 6:0 Marot (32.), 7:0 Kroflič (34.), 8:0 Repinc (40.)

KMN Benedikt – KMN Puntar 0:4 (0:2)
0:1 Čujec (3.), 0:2 Rutar (6.), 0:3 Rutar (24.), 0:4 Laharnar (31.)

KMN Oplast Kobarid – RE/MAX Maribor 5:2 (1:2)
1:0 Gašperut (9.), 1:1 Fideršek (14.), 1:2 Kavčič (20.), 2:2 Širok (35.), 3:2 Ručna (36./10.m), 4:2 Ručna (38.), 5:2 Lenarčič (40.)