Teniških 1:6 z gostovanja pri Benediktu

Smo na polovici prvenstva rednega dela 1. Slovenske futsal lige. Na zadnjih dveh tekmah so PLAVI osvojili 6 točk in se s tem približali na točko zaostanka za Škofjoti in ekipi s Posočja na lestvici.

Med strelce so vpisali Martić, Pešec in Beno Govekar po enkrat, Krnc pa je dosegel hat-trick. Prav Domen Krnc je bil junak 2. letošnje zmage Sevnice v gosteh. Posavci so že do 16. minute povedli 0:4, v takem ritmu pa so nadaljevali tudi 2. polčas, na 0:5 so povišali v prvi minuti nadaljevanja. Preostanek polčasa pa je bil gola formalnost, častni gol za domačine je prispeval 17-letni Rok Klingsbichl.

Ritem tekem se nadaljuje. Sevniški parket pričakuje ekipo Oplasta. Vložek je velik, saj zmaga oziroma poraz pomeni pomik po lestvici navzgor ali navzdol.

Vabljeni v petek 7.12.2016, da se ob 20:00 zberete v sevniški športni dvorani in podprete PLAVE do novih točk.