Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

TOČKA IZ VELIKIH LAŠČ

1 Comment 📁 1. SFL, 1. SFL posnetki 🕔24.september 2013

V prvem kolu 1. Slovenske futsal lige so Sevničani v gosteh pri KMN Velike lašče dvakrat vodili za dva zadetka, a so se neugodni domačini obakrat vrnili v igro in na koncu je bilo 4:4.

Trener Jontez je začel s četvorko Krnc, Martić, Nečemer, Grigić in Govekarjem med vrati. Grigić je v 3 minuti unovčil dobro igro ekipe, Kurtić pa je je v 6 minuti povišal na 2:0, saj je izkoristil odbito žogo domačega vratarja. Sevniška obramba ni delovala najboljše kar so domačini izkoristili v 14 in 16 minuti.

Drugi polčas je ponovno postregel z veliko priložnosti na obeh straneh. Krnc je v 30 minuti lepo preigral Drobniča, prehitel celotno gostujočo obrambo in s ”špičko” dosegel gol. Za najlepši zadetek je poskrbel Škorić, ki je z lepim strelom od daleč ”snel pajčevino” v desnem zgornjem kotu domačih vrat. KMN Velike Lašče so v isti minuti izenačile, tri minute kasneje pa dosegle še izenajoči zadetek. Do konca tekme se rezultat ni spremenil.

Izjava Trenerja Jonteza po tekmi:

»S potem srečanja sem zadovoljen, ne pa s končnim rezultatom. Dvakrat smo vodili za dva gola, a tega nismo znali zadržati. Bili smo boljši.« (vir: futsal.si)