Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

”toplice” prihajamo

0 Comments 📁 Uncategorized 🕔19.december 2016

Po treh zaporednih porazih v prvenstvu, je na povratni tekmi 1/4 slovenskega pokala Terme Olimia v Kobaridu ”odjeknila” sevniška zmaga, s katero so si varovanci Mitje Jonteza zagotovili nastop na zaključnem turnirju četverice, ki se bo odvijal 4. in 5. marca 2017 v Podčetrtku.

15622115_10154720364214034_8033699150492640429_n

Posavci so povedli 0:2 (Martič in Račič). Domačini so ob polčasu ujeli priključek, v drugem polčasu pa preko Ručne do vodstva za zadetek. Sevnica je do zmage prišla v zadnji četrtini tekme, kjer je Račič v 35. minuti preobrnil rezultat iz 3:2 na 3:4.

15439800_10154720362869034_4971774204466061092_n

Mitja Jontez, trener KMN Sevnica:
„Vesel sem in ponosen na to ekipo, ki je verjela v to, kar delamo. Čeprav smo v 1. krogu 1. SFL izgubili. A smo nadaljevali v pravem ritmu. Uspelo nam je. To je KMN Sevnica.“

vsi zadetki povratnih srečanj 1/4 pokala

U13 in U19 do novih točk
Športna dvorana Benedikt je gostila 7. turnir državnega prvenstva do 13 let. Proen Maribor in KMN Benedikt so premagal z identičnim rezultatom 7:0  in se ponovno zavihteli na sam vrh.

dsc08901
V isti dvorani se je dan kasneje udarila še selekcija do 19 let proti ekipi Svete Trojice. Marcel Žafran je bil strelsko najbolje razpoložen in za voljo njegovih ”projektilov” je Sevnica vknjižila pomembne tri točke.

Mladinske selekcije so za letos končale s tekmovanji. Člani pa v 10. kolu 1.SFL odhajajo na gostovanje k ekipi Tomaž Šic bar.