Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

U13: v borbi za 3. mesto

0 Comments 📁 Uncategorized 🕔03.april 2018

Na povratnem srečanju do 13 let, se PLAVIM ni posrečilo uvrstiti v veliko finale. Do polčasa je bil rezultat 1:1. Potem pa so v drugem polčasu Ptujčani 3x zadeli. Sevničani so jih poskušali uloviti. Borili so se, vendar jih žoga ni ubogala, dobro pa je svoje delo opravil tudi domači vratar.

Priložnost se jim ponudila iz 10-metrovke, vendar je strel kapetana švignil mimo.

Fantom nimamo kaj očitat, glave gor, pravljica še traja. Tekma za tretje mesto bo v soboto 7. aprila v sevniški dvorani, povratna pa v Ribnici teden kasneje.