Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

U18: prigarana prva točka

0 Comments 📁 U18 🕔20.oktober 2013

V soboto 19. oktobra se je pričelo Državno prvenstvo v selekciji U18. Sevničani so prvo kolo igrali z ekipo KMN Olimp Celje. Celjani so začeli podjetnejše in v 5 minuti prišli do prednosti. Kapetan domačinov Mlakar je v 11. minuti izenačil.

V drugem polčasu so igralci Olimpa že v uvodnih minutah ponovno prešli v vodstvo. Ulčnik je v 25 minuti izid poravanl na 2:2. Domači vratar Pečnik se je izkazal z nekaj lepimi obrambami, saj sevniška obramba ni delovala najbolje. Obe ekipe sta si želeli zmago, vendar pri zaključkih akcij bili premalo zbrani in ostalo je pri delitvi točk.