Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

U19 do zmage v Celju

0 Comments 📁 Uncategorized 🕔26.februar 2018

Predzadnje kolo državnega prvenstva do 19 let je Sevnica na gostovanju pri KMN Olimp Celje vknjižila zmago. Po slabem in zaspanem uvodu so se počasi prebujali in do polčasa prišli do prednosti 3:5.

V drugem polčasu so mladi Posavci ponovno z napakami v obrambi dovolili domači ekipi, da se vrne v igro za tri točke. Sledila sta dva hitra zadetka in točke so bile osvojene.

Po tri zadetke sta dosegla Jernej Petančič in Matej Dimc, enega pa je prispeval Miha Pongračič.

Zadnje kolo je na sporedu 11.3.2018 proti ekipi ŠD Mlinše ob 14:30 v sevniški dvorani.