Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

za F4 čez tri tedne v Kobarid

0 Comments 📁 1. SFL, 1. SFL posnetki 🕔26.november 2016

Zelo taktična tekma, prava šahovska partija, se je odvijala na sevniškem parketu, kjer se je igrala prva 1/4 finalna tekma slovenskega pokala Terme Olimia med Sevnico in Oplastom. Končalo se je z rezultatom 1:1.

Oba zadetka sta padla v prvem polčasu. Povedli so gostje ko se je odbita žoga s strani sevniškega vratarja Govekarja odbila na nogo Lenarčiču ta pa je ”odpadek” pospravil v mrežo.

pop7

Posavci so odgovorili z bolj agresivno igro in na trenutke z višjim pokrivanjem nasprotnika. V 19. minuti je sledila hitra akcija, ki jo je s prodorom začel Martić. Žogo je podal do reprezentančnega kolega Krnca, ta pa jo je s ”špičko” poslal v nebranjen zgornji kot gostujočega vratarja Bratiča.

pop6

Serija se sedaj seli v Kobarid, kjer se bo čez tri tedne odločalo, kdo se bo uvrstil na zaključni turnir.