Uradna stran futsal kluba Potočje projektiranje Sevnica

Novice

za konec zmaga, v četrfinalu z Litijo

0 Comments 📁 1. SFL, 1. SFL posnetki 🕔12.marec 2016

Zadnje kolo rednega dela 1. Slovenske futsal lige so Projektanti zaključili z zmago proti Kixom iz Ajdovščine z rezultatom 7:1.

DSC08501

Gostje so se prvem polčasu še dostojno upirali Sevničanom, v drugem polčasu pa so jim pošle moči. Med strelce so se vpisali Drobne 3x, Krnc 2x, Račič in Koprivnjak pa sta prispeval po zadetek.

DSC08506

Izkazal se je tudi sevniški vratar Denis Govekar, ki z odličnimi posredovanji dal vedeti, da ga bo v bodoče težko premagati.

DSC08481

Z zmago so potrdili 5. mesto na lestvici 1.SFL, kar pomeni, da se bodo v prvi četrtfinalni tekmi pomerili z večnimi rivali iz Litije. V polfinale napreduje ekipa, ki prva zbere dve zmagi. Prva tekma bo že naslednji petek (18.3.2016) v Litiji.